O firmie elektrycznej ELDOM

Obszar działania

;

Województwo Dolnośląskie

;

Województwo Opolskie

;

Przetargi, cała Polska

Opis działalności firmy elektrycznej Eldom

Zajmujemy się różnymi instalacjami w zakresie elektryki, energetyki, od przyłączy budowlanych do domów jednorodzinnych po wykonawstwo całego zakresu instalacji domów, przygotowanie potrzebnych dokumentów do zakładu energetycznego, montaż instalacji, uzbrojenie, uruchomienie, biały montaż i odbiory końcowe razem z wpisem do dziennika budowy. Pomiary elektryczne budynków, obiektów użyteczności publicznej, czy przyłączy napowietrznych.

Materiały pobieramy z własnej hurtowni , dlatego nie musicie Państwo martwić się gdzie kupić dobrej jakości towar, a co się z tym wiąże mamy lepsze ceny od pozostałych wykonawców.

Firmy elektryczne Wrocław – co nas wyróżnia?

Utrzymujemy bardzo wysokie standardy w zakresie wykonawstwa oraz bezpieczeństwa instalacji elektrycznych. Nie szczędzimy środków, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym możliwym poziomie. W tym celu korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, narzędzi oraz aktualnej wiedzy branżowej. Jeśli chodzi o firmy elektryczne Wrocław jest więc w rękach prawdziwych fachowców. Nie stosujemy żadnych półśrodków.

Nasi klienci mogą liczyć na realizację zgodną z obowiązującymi normami bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wykonanie elektryki, a także dopełnienie wszelkich formalności. Jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami. Z przyjemnością pomożemy w przygotowaniu pełnej dokumentacji. Dokumenty mogą dotyczyć zarówno montażu rozdzielnic budowlanych, jak i uruchomienia czy odbioru instalacji. Niezależnie od ich rodzaju, doradzimy gdzie z nimi się udać oraz co powinno się w nich znajdować. Z pewnością żadna ważna kwestia nie zostanie pominięta dzięki pomocy naszych ekspertów.

Nowoczesna i profesjonalna firma elektryczna we Wrocławiu

Nie jesteśmy świeżym przedsiębiorstwem na rynku. Mamy za sobą współpracę z wieloma firmami oraz instytucjami publicznymi w całej Polsce: we Wrocławiu, Opolu czy Warszawie, a nawet w miejscowościach takich, jak Budzów i Grodziszcze. Ponadto podjęliśmy się realizacji niezliczonych projektów dla klientów indywidualnych m.in. w Zielęcicach, Pęgowie, Bogdaszowicach oraz wielu innych miasteczkach. Nie ma takiego miejsca na mapie kraju, do którego nie docieralibyśmy ze swoimi usługami.

Dla nas nie ma różnicy, czy klient prowadzi dużą firmę, czy jest właścicielem małego mieszkania. W obu przypadkach podejmiemy się realizacji instalacji elektrycznej. Niezależnie od rozmiarów zlecenia stosujemy identyczne, fachowe podejście.

Oprócz powszechności naszej oferty wyróżnia nas pełen profesjonalizm. Jako poważna firma elektryczna zatrudniamy wyłącznie ekspertów w swojej dziedzinie. Posiadają oni wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia. Dla naszych klientów to najlepsze zapewnienie jakości wykonywanych usług. Ponadto na każdą realizację udzielmy stosowną gwarancję.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się telefonicznie lub mailowo z naszą firmą elektryczną we Wrocławiu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie lub wątpliwość oraz przygotujemy bezpłatną wycenę. Określenie kosztorysu jest niezobowiązujące, więc tym bardziej zachęcamy do wysyłania zapytań.

Kontakt

Dominik Żelazny właściciel

888 - 682 – 228

eldomelektryka@gmail.com